facebook
logo Grupy ALAB

AKCJE PROFILAKTYCZNE

 

 

AKCJE PROFILAKTYCZNE
z Laboratoria Medyczne Bruss

 

 

 •     JAK JEDNYM TESTEM WYKRYĆ PRZYCZYNĘ ALERGII  
  - Kompleksowe, spersonalizowane postępowanie w alergologii - TEST ALEX
  295 alergenów w jednym badaniu, test do diagnostyki alergii na poziome molekularnym.

  W dniach 1.07 - 31.08.2020 r. skorzystaj z 10% zniżki na badanie ALEX.
  Przyjdź do naszych Punktów Pobrań i wybierz jeden z wariantów testu:

 

 1. ALEX Panel 295 Diagnostyka molekularna alergii (bez konsultacji)
 2. ALEX Panel 295 Diagnostyka molekularna alergii z konsultacją wyniku

 

 

 • DLACZEGO WARTO ZMIERZYĆ POZIOM WITAMINY D

Niektórzy mówią, że nie ma takiej potrzeby, ponieważ wiadomo, iż blisko 90% Polaków cierpi na jej niedobór, zatem potrzebna jest tylko suplementacja. Problem jednak polega na tym, że aby suplementacja była efektywna musimy wiedzieć jaki mamy poziom witaminy D w surowicy. Inna jej dawka będzie potrzebna osobie, która cierpi na niewielki niedobór witaminy D, a inna osobie, która ma głęboki niedobór. Standardowa dawka witaminy D dla tych ostatnich będzie za mała, aby wyrównać jej poziom i odbudować magazyny.

Innym argumentem, którego używają osoby, które nie chcą się badać jest ten, że idzie lato, zatem uzupełnimy niedobory witaminy D na słońcu. Częściowo jest to prawda, jednak nadal musimy wiedzieć z jakim poziomem witaminy D wchodzimy w ten okres, ponieważ jeśli niedobór jest głęboki, ta strategia może być zawodna. Pamiętajmy również, że – jeśli wystawiając się na słońce – smarujemy się kremami z filtrem UV, to witamina D w skórze nie wytwarza się.

Dlatego warto zbadać poziom witaminy D o każdej porze roku. Tylko wtedy możemy dobrać efektywną dawkę leku i wejść w okres jesienno-zimowy bez niedoborów.

Zapraszamy do skorzystania z 15% zniżki na badanie witaminy D, która obowiązuje w dniach 6.07.2020 – 31.08.2020. Zniżka obowiązuje w naszych Punktach Pobrań oraz w sklepie internetowym po wpisaniu hasła LATO