facebook
Logo ALAB laboratoria  Sp. z o.o.

BEZPIECZNY POWRÓT DO PRACY

 

BEZPIECZNY POWRÓT DO PRACY TWOICH PRACOWNIKÓW
Badania diagnostyczne w kierunku COVID-19
- pakiet COVID dla firm

 

Stopniowe odmrażanie gospodarki i wznawianie działalności przez firmy stawia przed pracodawcami nowe wyzwania. Jak zapewnić pracownikom bezpieczny powrót do pracy oraz bezpieczeństwo w kontaktach z klientami? Oprócz przestrzegania higieny i zachowania odpowiedniego dystansu w miejscu pracy, rekomendujemy pracodawcom zlecenie badań laboratoryjnych krwi, które wykażą, czy pracownik ma lub miał kontakt z koronawirusem.


Laboratoria Medyczne Bruss przygotowały specjalną ofertę dla pracodawców, którzy chcą wykonać badania wśród swoich pracowników.

Pakiety medyczne oferowane przez Bruss to testy serologiczne z krwi, badające przeciwciała w kierunku wirusa SARS-CoV-2 metodą ELISA/ CLIA. Wyróżniają się wysoką czułością i swoistością oznaczeń.
Oznaczenia są prowadzone w dwóch klasach przeciwciał: IgM i IgG – ich obecność może świadczyć o kontakcie organizmu z patogenem, w tym przypadku z wirusem wywołującym COVID-19.
 

Dlaczego badania krwi na obecność przeciwciał są zalecane?

Po kontakcie z koronawirusem SARS-CoV-2 układ immunologiczny zaczyna z nim walczyć. Organizm człowieka uruchamia różne mechanizmy obronne, m.in. wytwarzane są specyficzne przeciwciała, które można wykryć serologicznym testem ELISA/ CLIA. Daje on odpowiedź na pytanie, czy we krwi znajdują się dwa antygeny: IgG oraz IgM.
 

Przebieg badania przeciwciał we krwi

  • do badania jest pobierana krew, podobnie jak przy morfologii,
  • nie trzeba być na czczo,
  • czas pobrania nie wpływa na poziom przeciwciał, więc pobranie może mieć miejsce także po południu.

W Laboratoria Medyczne Bruss do wykonywania testów są używane wyłącznie odczynniki posiadające certyfikat IVD (diagnostyka In vitro), o powtarzalnych wysokich parametrach i zaprojektowanych do pracy w laboratoriach medycznych

Jak zamówić pakiety badań laboratoryjnych dla pracowników?


Oferujemy następujące badania krwi w kierunku COVID-19


W jaki sposób przeprowadzić badania?

  1. Można zgłosić się do punktu pobrań – Laboratoria Medyczne Brussa
  2. Możliwe jest zorganizowanie pobrania we własnym zakresie – odbiór z umówionego punktu.

Jak odebrać wyniki testów na koronawirusa?

  • Każdy pacjent może odebrać wynik przez internet.
  • Jeśli badania zlecił lekarz zakładowy, to będzie miał dostęp do wyników przebadanych pracowników.

ROZWIJAMY SIĘ DLA CIEBIE NOWE KONTO, NOWE MOŻLIWOŚCI. ZAPRASZAMY

 

Laboratora Medyczne Bruss oferują także specjalistyczne pakiety badań laboratoryjnych, które Twoim pracownikom mogą zapewnić diagnostykę w kierunku innych chorób specjalistycznych - w tym zawodowych. Zdrowy i objęty opieką pracownik to także korzyść dla firmy.
 

Zamów pakiety badań laboratoryjnych dla pracowników: