facebook
Logo ALAB laboratoria Sp. z o.o.

ALAB MEEDY DOCTORS

 

Platforma ALAB MEEDY DOCTORS to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania placówką medyczną, które upraszcza i automatyzuje czasochłonne procesy

 

Tylko dzięki rozwiązaniom Meedy kilka tysięcy lekarzy specjalistów w ramach prowadzonej praktyki i ponad tysiąc placówek mogło liczyć na dodatkowych pacjentów. Tylko w tym obszarze poprzez naszych partnerów zorganizowaliśmy pomoc medyczną kierując ponad 1,5 miliona zleceń do współpracujących z nami świadczeniodawców. Jesteśmy częścią zespołu, który świadczy usługi dla firm i instytucji, w tym dla kilkudziesięciu ubezpieczycieli w Polsce, lecząc i diagnozując miliony pacjentów rocznie” 

 

Pracujemy dla ponad 50 ubezpieczycieli, a nasza aktywność w sektorze finansowym i pozostałych branżach pozwala nam świadczyć usługi organizacji leczenia Polakom skłonnym płacić z własnej kieszeni.

 

Co oferujemy w ramach aplikacji:

 • Umawiamy pacjentów

Możecie Państwo liczyć na pacjentów skłonnych płacić za leczenie prywatne wg. wskazanego przez Was zakresu usług  i cennika, pacjentów ubezpieczycieli oraz klientów innych instytucji, w tym osoby po wypadkach, potrzebujących pomocy w zakresie diagnostyki, leczenia, opieki i rehabilitacji.

 • Dostarczamy narzędzia.

To naprawdę proste rozwiązanie usprawni rejestrację i umożliwi nam szybkie, bezpieczne i natychmiastowe zlecenie pacjenta tylko we wskazanych przez lekarza terminach. Otrzymacie Państwo od nas bezpłatny, prosty, niewymagający instalacji kalendarz online, w którym w/w pacjenci będą umawiani, a z którego lekarze korzystają również w przypadku pacjentów obsługiwanych we własnej praktyce. Kalendarz ten, wraz z dodatkowymi funkcjonalnościami, nazwaliśmy Meedy Doctors. Dołączamy do niego również bezpłatnie aplikację na telefon komórkowy po to, aby w każdym miejscu  i czasie widzieli Państwo grafik i zaplanowane zajęcia. http://alab.meedydoctors.pl

 • Pracujesz jak i gdzie chcesz.

Nasze rozwiązania dodatkowo umacniają i ułatwiają działalność wykonywaną w ramach prywatnie prowadzonej praktyki, z korzyścią dla lekarza i jego pacjentów. Dodatkowo - poza wizytami stacjonarnymi pacjentów - korzystamy  z usług lekarzy w zakresie opiniowania wyników badań i dokumentacji, nadsyłanej przez naszych pacjentów  w celach diagnostycznych oraz umawiamy pacjentów na rozmowę wideo. Umożliwia to kontakt z pacjentami również poza gabinetem tj. diagnostyke na podstawie dokumentacji i prowadzenie rozmów z chorymi z całej Polski.

 • Tak mało jak to możliwe - tak dużo jak to konieczne

Udostępniane narzędzia są rozwijane o niezbędne funkcjonalności, w tym te wynikające z obowiązku prawnego (np. elektroniczna dokumentacja medyczna). Możecie Państwo czuć się bezpiecznie. Wszystkie nasze udostępniane rozwiązania spełniają najwyższe standardy przetwarzania i bezpieczeństwa informacji.

 • Integrujemy - współpracujemy.

Nasze rozwiązania są integrowane z dostawcami oprogramowania IT dla placówek i praktyk lekarskich. Współpracujemy również z podmiotami, które kierują pacjentów w ramach prowadzonej przez nich działalności w Internecie. Pozwala to Państwu współpracować z nami bez konieczności zmiany dotychczas cenionego przez Was oprogramowania.

 • Elektronicznie zarządzamy obsługą zleceń oraz odbiorem wyników badań laboratoryjnych

Moduł elektronicznej obsługi badań laboratoryjnych. Sprawnie zorganizowana obsługa badań laboratoryjnych na linii gabinet lekarski – ALAB laboratoria. W łatwy sposób można zlecić badanie i otrzymać zwrotnie wynik pacjenta, który automatycznie trafia do historii leczenia i kartoteki pacjenta, informując o tym lekarza.

Cechy szczegółowe:

 • wybór badania z predefiniowanej listy badań lub pełnego zakresu diagnostyki laboratoryjnej
 • zlecenie elektroniczne wykonania badania
 • możliwość wydruku fizycznego skierowania dla lekarza/pacjenta z przypisanymi punktami pobrań
 • poinformowanie lekarza o przesłanych zwrotnie wynikach danego pacjenta
 • samoczynne przypisanie wyników do kartoteki pacjenta zaraz po ich wykonaniu
 • dostęp do historii zrealizowanych zleceń oraz ich statusów w czasie rzeczywistym

 

Zapraszamy do zapoznania sie z funkcjonalnosciami aplikacji oglądając demo zachęcać do obejrzenia wersji demo na:  https://demoalab.meedydoctors.pl oraz rejestracji tutaj: http://alab.meedydoctors.pl