facebook
logo Grupy ALAB

COVID-19 - PEŁNA DIAGNOSTYKA W LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS

Szanowni Państwo,

Coraz więcej osób potrzebuje wyników badań w kierunku COVID-19, dlatego informujemy, iż uruchomiliśmy możliwość pełnej diagnostyki dla pacjentów indywidualnych.
 

Jakie badania i w jaki sposób można zrobić w Laboratoria Medyczne Bruss?
 


Badanie genetyczne


Zgodnie z zaleceniami WHO, diagnostyka laboratoryjna COVID-19 polega na wykrywaniu materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR z materiału pobranego z górnych dróg oddechowych. Badania wykonujemy w specjalnie do tego celu przygotowanych Punktach Pobrań w Gdańsku i Gdyni.

Na mocy obowiązujących procedur epidemiologicznych wszystkie wyniki badań są zgłaszane do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Wykonawstwo badań podlega kontroli prowadzonej przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Laboratorium poddane zostało międzynarodowej kontroli INSTAND (Niemcy).

W celu zarejestrowania się na badanie w każdym z wyżej wymienionych miast, należy skontaktować się z naszą infolinią, która obsługuje tylko pacjentów indywidualnych zainteresowanych problemem COVID-19.
 

Infolinia jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 17.00. Telefon 693 864 019.

W przypadku problemów z nawiązaniem kontaktu prosimy o wiadomość SMS.

Cena badania – 480 zł. Badanie dostępne jest tylko w Punktach Pobrań, nie można go kupić w naszym sklepie internetowym.

          Dokumenty do pobrania:   skierowanie


Badania przeciwciał

Diagnostyka serologiczna polega na wykrywaniu specyficznych przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w klasie IgM lub IgG. Laboratoria Medyczne Bruss dysponują badaniami, wykrywającymi pojedyncze klasy, ale dostępny jest również pakiet zawierający przeciwciała IgM oraz IgG.

                                                     

                                          


Kontakt
Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu mailowego: poczta@lmbruss.pl