facebook
logo Grupy ALAB

COVID-19 - PEŁNA DIAGNOSTYKA W LABORATORIA MEDYCZNE BRUSS

 

 Zrób badanie w kierunku COVID-19: UMÓW SIĘ NA WYMAZ 693 864 019

UWAGA!!! Ze względu na przeciążenie linii telefonicznej mogą występować problemy z dodzwonieniem się na infolinię. Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Bardzo prosimy o cierpliwość.

 

Jakie badania i w jaki sposób można zrobić w Laboratoria Medyczne Bruss?
 


Badanie genetyczne

Badania wykonujemy w specjalnie do tego celu przygotowanych Punktach Pobrań w następujących miastach: Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Wejherowo, Kościerzyna i Tczew.

W celu zarejestrowania się na badanie, należy skontaktować się z infolinią, obsługującą tylko pacjentów indywidualnych, zainteresowanych problemem COVID-19.

Rejestracja na wymaz pod numerem telefonu 693 864 019:

  • od PONIEDZIAŁKU do PIĄTKU w godz. 7.30 - 20.00;
  • SOBOTA oraz NIEDZIELA w godz. 8.00-11.00.

Cena badania – 480 zł 390zł + 25zł usługa pobrania. Badanie dostępne jest tylko w Punktach Pobrań, nie można go kupić w naszym sklepie internetowym.

Pobranie wymazu w domu pacjenta - tel. + 48 690 965 765; e-mail: rejestracjakwarantanna@op.pl

Dokumenty do pobrania:   skierowanie

 

Zgodnie z zaleceniami WHO, diagnostyka laboratoryjna COVID-19 polega na wykrywaniu materiału genetycznego wirusa SARS-CoV-2 metodą RT-PCR z materiału pobranego z górnych dróg oddechowych.

Na mocy obowiązujących procedur epidemiologicznych wszystkie wyniki badań są zgłaszane do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Wykonawstwo badań podlega kontroli prowadzonej przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie. Laboratorium poddane zostało międzynarodowej kontroli INSTAND (Niemcy).

W celu zarejestrowania się na badanie w każdym z wyżej wymienionych miast, należy skontaktować się z naszą infolinią, która obsługuje tylko pacjentów indywidualnych zainteresowanych problemem COVID-19.

 

    
Badanie przeciwciał

Diagnostyka serologiczna polega na wykrywaniu specyficznych przeciwciał przeciwko SARS-CoV-2 w klasie IgM lub IgG. Laboratoria Medyczne Bruss dysponują badaniami, wykrywającymi pojedyncze klasy, ale dostępny jest również pakiet zawierający przeciwciała IgM oraz IgG.

                                                     

                                          

 

Kontakt
Jeśli macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu mailowego: poczta@lmbruss.pl